Clearance Products
Don't have an account?
Creating an account has many benefits: check out faster, keep more than one address, track orders and more.
SUCTION HOSE WITH ST35 FILTER
SKU
73112
Technical Spec
| Inlet | 3/4" Female |
|---|---|
| Outlet | 3/4" Female |
| Material | Rubber |
| Bar | 15 |
| Colour | Green |
| Length | 3000mm |
| Max Temp °C | 60 |
| Weight | 1.54 |
| Country of Origin | Germany |
Description
Inlet: ST35 filter
Outlet: 3/4" Female
Length: 3m
Need help?
Contact G&S 01768 865985
Overview
.


















